GIBBON Slack Rack Classic

Product rating: Not rated yet. Be first!

Your rating:

Availability: In stock

Kompletní a samonosná slackline konstrukce! Nemůžete se od slackline odtrhnout ani za nepříznivého počasí? Nebo jen hledáte konečně zábavné cvičení doma nebo v tělocvičně? Ať už je to, jak chce, jedinečná indoor slackline sada Gibbon Slack Rack Classic se vám rozhodně zalíbí. Snadno a rychle se skládá a lze použít i tam, kde není obyčejný popruh jak ukotvit. Read more

Manufacturer: Gibbon

437 € incl. VAT

Have you found a better price?

Vyzkoušejte nový rozměr slackline! Jedinečnou kompletní samonosnou konstrukci Gibbon Slack Rack Classic můžete využít i tam, kde obyčejný popruh není jak ukotvit. Nejsou poblíž žádné stromy ani sloupy? Nevadí.

Objevte indoor slackline! 

Set Gibbon Slack Rack Classic se velmi snadno a rychle skládá a najde své využití nejen v běžném domácím prostředí, ale i ve školách, sportovních a tréninkových klubech, tělocvičnách nebo i rehabilitačních centrech.

Výška popruhu od země je nízká (30 cm), a proto je pod dohledem dospělé osoby bezpečná i pro děti.

Konstrukce se skládá ze 3 ks 1 m dlouhých dílů a 2 spojovacích částí, na které se napne slackline popruh Classic Line. Samonosná konstrukce má pak 2 nebo 3 m na délku a 40 cm na šířku. To zaručuje jednoduchou manipulaci, transport i skladování, což patří k hlavním přednostem setu Slack Rack. 

Sestavení a napnutí popruhu zvládnete za 2 minuty. Sestavení nového Slack Rack zabere maximálně 15 minut, ovšem to děláte pouze jednou.

Gibbon Slack Rack Classic oproti verzi Fitness Edition obsahuje popruh Classic Line. Pokud chcete využít i spoustu doplňků, jako návod s mnoha cviky pro trénink na slackline, posilovací gumu a 2 pohodlná madla na slackline, pak sáhněte právě po setu Gibbon Slack Rack Fitness Edition, který narozdíl od Slack Rack Classic tyto nástroje pro cvičení obsahuje.

Set obsahuje:

  • 3 m dlouhou slackline konstrukci (3 x 1 m díl + 2 x spojovací díl)
  • Popruh Classic Line
  • Ochranné bezpečnostní neoprénové obaly na konce konstrukce
  • Zaoblené hrany pro bezpečné použití
  • Ráčnu pro jednoduché napínání s bezpečnostní pojistkou
  • Návod k sestavení a použití

Specifikace: gibbon-slack-rack-classic

Šířka popruhu: 5 cm / 2 inch
Délka setu: 3 m
Barva: žlutá
Napínání: ráčna
Váha: 29 kg

New comment

Captcha

i

* (Required)

New product question

Captcha

i

* (Required)

Alternative products

Captcha

i
Privacy preferences
We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

Privacy declaration

Show details
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login