GIBBON Slack Rack Fitness Edition

Availability: 3 days

Kompletní a samonosná slackline konstrukce! Nemůžete se od slackline odtrhnout ani za nepříznivého počasí? Nebo jen hledáte konečně zábavné cvičení doma nebo v tělocvičně? Ať už je to, jak chce, jedinečná indoor slackline sada Gibbon Slack Rack Fitness Edition se vám rozhodně zalíbí. Snadno a rychle se skládá a lze použít i tam, kde není obyčejný popruh jak ukotvit. Zapojit se do svého slackline tréninkového programu tak můžete prakticky kdekoliv. Read more

Manufacturer: Gibbon

459 € incl. VAT

Have you found a better price?

Vyzkoušejte nový rozměr slackline. Jedinečnou kompletní samonosnou konstrukci Gibbon Slack Rack Fitness Edition můžete využít i tam, kde obyčejný popruh není jak ukotvit. Nejsou poblíž žádné stromy ani sloupy? Nevadí. Objevte indoor slackline! 

Set Gibbon Slack Rack Fitness Edition se snadno a rychle skládá a najde své využití nejen v běžném domácím prostředí, ale i ve školách, sportovních a tréninkových klubech, tělocvičnách nebo i rehabilitačních centrech. Výška popruhu od země je nízká (30 cm), a proto je pod dohledem dospělé osoby bezpečná i pro děti. 

Konstrukce se skládá ze tří 1 m dlouhých dílů a 2 spojovacích částí, na které se napne slackline popruh Fitness Line. Samonosná konstrukce má pak 2 nebo 3 m na délku a 40 cm na šířku. To zaručuje jednoduchou manipulaci, transport i skladování, což patří k hlavním přednostem setu Slack Rack.

Gibbon Slack Rack Fitness Edition oproti verzi Slack Rack Classic obsahuje popruh Fitness Line a také spoustu fitness doplňků jako návod s mnoha cviky pro trénink na slackline, posilovací gumu a 2 pohodlná madla na slackline. Tím se ze slackline stává efektivní nástroj pro váš dynamický trénink.

Set Slack Rack Fitness Edition má také certifikaci TÜV.

Set obsahuje:

  • 3 m dlouhou slackline konstrukci
  • Popruh Fitness Line
  • Ochranné bezpečnostní obaly na konce konstrukce
  • Zaoblené hrany pro bezpečné použití
  • Ráčnu pro jednoduché napínání s bezpečnostní pojistkou
  • Návod k sestavení a použití
  • Posilovací pružnou gumu
  • 2 madla na slackline
  • Návod se cviky na slackline

Specifikace:

Šířka popruhu: 5 cm / 2 inch
Délka setu: 4 m
Barva: Modrá
Napínání: Ráčna
Váha: 29 kg

New comment

* (Required)

Alternative products

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

This website uses cookies. More info