Vzduchové kanóny

4 items

Objevte skvělou zábavu a také jedinečnou a neotřelou možnost propagace s pomocí Air Cannons. Vzduchové kanóny dokážou vystřelit v podstatě jakýkoliv merch až na vzdálenost přes 100 m. Vystřelte si z děla třeba reklamní trička nebo jiné reklamní předměty. Kanóny vaši značku rázem katapultují až na vrchol.

Parádní zábavu obstará také střílení konfetů, plyšáků nebo sladkostí. Jakákoliv oslava, piknik, festival, dětský den či sportovní událost se pak v mžiku promění v nezapomenutelný zážitek! 

Jen si představte třeba sportovní utkání, kde o poločase použijete vzduchové kanóny. Reklama sviští vzduchem, ukazatel zábavy stoupá na maximum, publikum se dostává do varu a chce ještě víc! Dejte o sobě vědět jako profesionálové.

Vzduchové kanóny si můžete vyzkoušet v naší půjčovně.

 

Read more

Best-selling

  Filter
  View:

  • Breeze

   Availability: Approx. 10 days

   941 € incl. VAT

  • Squall

   Availability: Approx. 10 days

   1387 € incl. VAT

  • Twister

   Availability: Approx. 10 days

   2224 € incl. VAT

  • Hurricane

   Availability: Approx. 10 days

   2780 € incl. VAT

  Privacy preferences
  We use cookies to enhance your visit of this website, analyze its performance and collect data about its usage. We may use third-party tools and services to do so and collected data may get transmitted to partners in the EU, USA or other countries. By clicking on 'Accept all cookies' you declare your consent with this processing. You may find detailed information or adjust your preferences below.

  Privacy declaration

  Show details
  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Login