Levitan Extreme Rubber Soles

Availability: In stock

Czech, soft, silent, antislippery and extremely durable rubber sole. Compatible with these brands: Poweriser (since 2013), Skyrunner, WORKER, Up-Wing, Powerstrider, FlyJumper and other brands of jumping stilts. Read more

Manufacturer: A-Jump

17,50 € incl. VAT

Have you found a better price?

!!1 piece i a package!!

Bolts are sold separately (you can choose model you need). (M5x12-14 mm pro aluminium rod, or M5x20 for plastic sole).

LEVITAN EXTREME worldwide shipping

White model is ideal for the gym, but it has 30% less lifetime on asphalt.

Naprosto tragický systém nasazování,...

Vlask, 19.10.2013 15:09:23

Naprosto tragický systém nasazování, se kterým jsem se dřel půl hodiny a stejně mi jeden roh na jedné gumě nesedí. Pokud netrávíte hodiny v posilovně, nebo na to nejste dva tak se na to rovnou vybodněte a objednejte jen o 100Kč drazší starý systém. Za tu nasranost při montáži to opravdu nestojí. Nebo si to nechte předem smontovat prodejcem, ať se s tím patle sám. 3 šrouby tam celkem jdou (ale musíte tlačit jak šílení). Ovšem ten poslední tam nesedí ani v jedné ose, je šejdrem a dostat tam ten poslední štroub na rovno je porod. V žádném případě tento systém nedoporučuju.

Re: Naprosto tragický systém nasazování,...

Dan, 19.10.2013 15:28:35

Dobrý den, Levitany jdou hodně na těsno, ale zato hodně dobře drží a za tu výdrž to úsilí skutečně stojí. Za tím si stojíme :-) Jinak video nahoře není sestříhané. Výměna skutečně trvala 3 minuty. Chce to grif. Jeden zákazník měl podobnou reakci jako Vy, ale následně uznal že to má svůj význam a po roce nelituje :-)

New comment

* (Required)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Login

This website uses cookies. More info