CZ EN SK ES DE FR

Retail and wholesale of non-traditional sports
"Worldwide adrenalin show"
Quantity 0
0 € Total price
Shopping cart

DVD Kangoo TTR

DVD Kangoo TTR

KangooTTR je bezpečný aerobní program pro skupinové i domácí cvičení. Cvičební program nemá složitou choreografii, což znamená, že ji zvládne doopravdy každý.

  • Price: 20 € incl. VAT

Availability: unknown - SELECT ANOTHER VARIANT

Zapomeňte na jiné formy hi/low Aerobiku, které nadměrně zatěžují klouby. Kangoo Jumps chrání kolena, páteř, klouby a tlumí otřesy o 80% více než běžná sportovní obuv ( potvrzeno universitními studiemi )

S Kangoo Jumps můžete provádět vaše oblíbené cvičební prvky a objevíte i mnohé nové možnosti. S KJ budete mladšími a veselejšími a hlavně tímto cvičením významně snížíte riziko poškození kloubů či páteře.

Pomůže vám spálit tuky výrazně rychleji než jiné druhy aerobiku. 20 minut cvičení s Kangoo Jumps vydá za 60 minut aerobiku.

Při pouhém stání na Kangoo Jumps vám pracuje břišní svalstvo, svaly pánevního dna a zádové svalstvo. Jen si představte, čeho můžete docílit s celým spektrem cvičebních prvků začleněných do cvičebního programu.

New comment

* (Required)

Why should you shop at HOPsej.com

We will help you choose the right products.
Many positive reviews on the Internet.
We have thousands of satisfied customers worldwide.

Safe shopping

We send only 100% proven products. If there is any complaint, there is usually no need to send the goods back. Reclamation is solved by sending a replacement part for free..

Login

This website uses cookies. More info